UBEZPIECZENIA YOU CAN DRIVE

O Towarzystwie

You Can Drive to marka należąca do Grupy Ergo Hestia, wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Polsce. Marka YCD została stworzona z myślą o młodych ludziach. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób poniżej 30 roku życia, posiadających prawo jazdy od co najmniej dwóch lat, często cenowo dyskryminowanych przez inne towarzystwa ubezpieczeniowe.

Filarem Grupy ERGO Hestia jest istniejące od 1991 r. Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA, oferujące ubezpieczenia majątkowe i osobowe. Grupa zajmuje obecnie drugą pozycję na polskim rynku pod względem wysokości zebranej składki ubezpieczeniowej brutto. Jest także największą firmą ubezpieczeniową spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce, czyli po 1989 roku. Misja firmy pozostaje niezmienna - zapewnianie klientom poczucia bezpieczeństwa. Patronką Grupy od początku jej działalności jest Hestia - mitologiczna opiekunka ogniska domowego.

Od 2000 roku trwa kapitałowy związek sopockiej Hestii z niemiecką Grupą Ergo, której akcjonariuszem jest towarzystwo reasekuracyjne Munich Re. Grupa ERGO pod względem wielkości zajmuje drugą pozycję na niemieckim rynku ubezpieczeniowym. Obsługuje ponad 30 milionów klientów w całej Europie, a wartość jej portfela inwestycyjnego wynosi 87 miliardów euro. Na świecie jest reprezentowana w 26 krajach Azji i Europy.

Grupa ERGO Hestia w Polsce to wysokojakościowa oferta ubezpieczeniowa i unikatowy system obsługi klientów. Dzięki innowacyjnemu podejściu do procesu likwidacji szkód przebiega on szybko i sprawnie. Opiera się na zintegrowanym działaniu mobilnych ekspertów w całym kraju oraz całodobowego centrum Hestia Kontakt i Biura Likwidacji Szkód w Sopocie. W przypadku wielu szkód stosowana jest tak zwana uproszczona likwidacja, przeprowadzana bez konieczności dokonywania oględzin. Model ten zapewnia wszystkim Klientom jednakowe i przejrzyste standardy obsługi. Także klientom, którzy wybierają ubezpieczenia You Can Drive.

Do ubezpieczeń oferowanych przez You Can Drive należą:

 • ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC i opcje dodatkowe);
 • ubezpieczenia podróżne (koszty leczenia, NNW, assistance i opcje dodatkowe);
 • ubezpieczenia mieszkaniowe (ubezpieczenie murów i wyposażenia oraz opcje dodatkowe).

Oferta ubezpieczeń You Can Drive została stworzona w oparciu o kilkunastoletnie doświadczeń ekspertów ubezpieczeniowych Ergo Hestii.

You Can Drive posiada szeroką sieć likwidatorów mobilnych. Służy pomocą osobom, które telefonicznie bądź przez internet zgłoszą szkodę komunikacyjną lub majątkową. Pracownicy YCD są mobilni i elastyczni czasowo - dokonują oględzin w miejscu i porze dogodnej dla klienta, pomagają także w zebraniu i wypełnieniu niezbędnych dokumentów. YCD charakteryzuje najlepszy w Polsce system likwidacji szkód, nagrodzony godłem TERAZ POLSKA.

You Can Drive gwarantuje: 

 • wysoką jakość ubezpieczenia w konkurencyjnej cenie,
 • miłą i profesjonalną obsługę,
 • szybką i efektywną likwidację szkód,
 • zrozumiałą komunikację w OWU (wyjaśniamy zawiłości urzędowego języka).

Dlaczego warto sprzedawać ubezpieczenia You Can Drive: 

 • oferta dopasowana do potrzeb klientów do 30 roku życia,
 • łatwość wyboru produktów,
 • marka doświadczonego i cenionego ubezpieczyciela Ergo Hestia,
 • ubezpieczenie do kupienia w kilku minut - szybki i czytelny kalkulator (oferta komunikacyjna w 2 minuty, a oferta podróży i mieszkania w 60 sekund),
 • pełny proces on-line - proces zakupu, potwierdzenie zawarcia polisy w formie elektronicznej, obsługa posprzedażowa, odnawianie.

Ubezpieczenia You Can Drive spełniają najważniejsze wymagania młodych klientów.
 

Copyright by Wikryst

WIKRYST Katarzyna Jaworska

e-mail: wikryst@interia.pl
ul. Jana Pawła II 44, 06-100 Pułtusk
NIP: 568 142 65 23, REGON 146900644