pan1002_41-47se

 

Pomagamy naszym Klientom w sprzedaży i kupnie nieruchomości.

Zapewniamy KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ transakcji:

- wyszukiwanie ofert według indywidualnych potrzeb Klienta
- pełna obsługa przy zawieraniu umów sprzedaży/kupna i wynajmu (najmu)
- rzetelne sprawdzanie wiarygodności stron transakcji oraz weryfikację stanu prawnego i finansowego nieruchomości, proponując w razie jakiegokolwiek problemu pomoc w jego rozwiązaniu
- doradztwo i pośrednictwo w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości
- pomoc w przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych czynności związanych z transakcją (organizujemy obsługę notarialną, prawną, wycenę, świadectwo charakterystyki energetycznej, pomoc przy przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu).

Klienci korzystający z naszych usług zyskują przede wszystkim oszczędność czasu, gdyż cały zakres czynności dodatkowych związanych ze sprzedażą/kupnem/wynajmem jesteśmy w stanie zrobić w jednym miejscu - co za tym idzie - klient zyskuje pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona z należytą starannością, w sposób profesjonalny i co najważniejsze - BEZPIECZNY.
Nie działamy rutynowo. Każdego naszego Klienta traktujemy INDYWIDUALNIE, starając się dokładnie poznać jego potrzeby, aby jak najlepiej dostosować nasze działania do stawianych wymagań.

Wśród usług proponowanym naszym klientom znajdziecie Państwo pomoc geodety, notariusza, architekta, wycenicie Państwo nieruchomość, pomożemy zrobić świadectwo energetyczne nieruchomości, odbiory kominiarskie – a to wszystko w jednym miejscu!

Współpracę z naszymi Klientami prowadzimy na podstawie umowy pośrednictwa, która wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności, zgodnie z art. 180, pkt 3 Ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Standardowe wynagrodzenie naszego biura za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami wynosi 2,0% wartości transakcyjnej (powiększone o podatek VAT) przy transakcjach sprzedaży/zakupu oraz równowartość 1-miesięcznego czynszu (powiększona o podatek VAT) przy transakcjach wynajmu/najmu. Wysokość prowizji może być negocjowana w zależności od rodzaju nieruchomości i warunków transakcji.

 

 

  


 

Copyright by Wikryst

WIKRYST Katarzyna Jaworska

e-mail: wikryst@interia.pl
ul. Jana Pawła II 44, 06-100 Pułtusk
NIP: 568 142 65 23, REGON 146900644