Firma WIKRYST jest nowoczesnym biurem pomagającym naszym Klientom w sprawach związanych z usługami z zakresu ubezpieczeń, nieruchomości, kredytów , leasingów i tłumaczeń językowych . Głównym założeniem naszego biura jest indywidualne podejście do każdego klienta, prawidłowe rozpoznanie jego potrzeb i wymagań oraz spełnienie jego oczekiwań.

                                              DSCN1101-001

 

 

UBEZPIECZYMY CIEBIE,  TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ , TWÓJ SAMOCHÓD,  FIRMĘ I NIE TYLKO

 

Proponujemy kompleksową obsługę związaną z Twoimi ubezpieczeniami. Ubezpieczymy Twój dom, domek, mieszkanie, magazyn, firmę, rodzinę, wyjazd służbowy i w celach wypoczynkowych. Zajmujemy się obsługą osób fizycznych i firm. Zakres ubezpieczenia może obejmować podstawowe ryzyka takie jak ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie od kradzieży, odpowiedzialność cywilną związaną z posiadanym mieniem, komunikacyjną (OC, AC, ASS, NNW), zawodową i w życiu prywatnym. Ubezpieczymy także mniej typowe ryzyka.

Reprezentujemy Twoje interesy przed zakładem ubezpieczeń, a nie odwrotnie. Zaproponujemy program ubezpieczeniowy, zbierzemy oferty, przeanalizujemy ogólne warunki, porównamy propozycje zakładów ubezpieczeń i napiszemy rekomendację specjalnie dla Ciebie. A co więcej... Ta usługa jest dla naszego klienta bezpłatna!!!

 

BEZPŁATNIE  POMOŻEMY CI  W  UZYSKANIU  KREDYTU  LUB  LEASINGU  NA WYBRANY  CEL

 

Oferujemy pomoc i wsparcie w uzyskaniu kredytu lub leasingu na wybrany przez Państwa dowolny cel. Profesjonalni doradcy kredytowi  policzą Państwa zdolność kredytową, podpowiedzą ciekawe rozwiązania, zbiorą komplet dokumentów i będą Państwa reprezentowali przed instytucjami bankowymi od samego początku do uzyskania kredytu.

 

POMAGAMY  NASZYM  KLIENTOM  W  SPRZEDAŻY I  KUPNIE  NIERUCHOMOŚCI

Zapewniamy KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ transakcji:

- wyszukiwanie ofert według indywidualnych potrzeb Klienta
- pełna obsługa przy zawieraniu umów sprzedaży/kupna i wynajmu (najmu)
- rzetelne sprawdzanie wiarygodności stron transakcji oraz weryfikację stanu prawnego i  finansowego nieruchomości, proponując w razie jakiegokolwiek problemu pomoc w jego rozwiązaniu
- doradztwo i pośrednictwo w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości
- pomoc w przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych czynności związanych z transakcją (organizujemy obsługę notarialną, prawną, wycenę nieruchomości , świadectwo charakterystyki energetycznej, pomoc przy przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu).

 

PRZETŁUMACZYMY  KAŻDY  DOKUMENT  NA KAŻDY  JEZYK  I  Z  KAŻDEGO JEZYKA

 

Kierujemy się zasadami etyki zawodowej, skrupulatnie przestrzegamy przepisów prawa. Twoje tłumaczenie jest u nas bezpieczne.

 

 

Współpracujemy z Kancelarią Radcy Prawnego -

radca prawny Mateusz Matuszewski (nr wpisu OIRP Ol-1548), który udziela porad w sprawach z zakresu:

 

- prawa cywilnego (w tym w zakresie wszelkiego rodzaju ubezpieczeń),

 

- prawa rodzinnego,

 

- prawa pracy,

 

- prawa administracyjnego,

 

i w powyższych sprawach posiada kompetencje i uprawnienia do reprezentowania stron                        w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, wszelkimi urzędami, w tym we wszelkich sprawach o zapłatę (także w sprawach gospodarczych), sprawach o rozwód/separację,            o alimenty, podział majątku, spadkowych, rozgraniczeniowych i o zasiedzenie.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy

 

                                                                                                                   

 

 

Copyright by Wikryst

WIKRYST Katarzyna Jaworska

e-mail: wikryst@interia.pl
ul. Jana Pawła II 44, 06-100 Pułtusk
NIP: 568 142 65 23, REGON 146900644